W czym się specjalizujemy

 

OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW

 

Ze względu na rosnące wymagania dotyczące jakości ścieków oczyszczonych, konieczne jest ciągłe poszukiwanie optymalnych technologii ich unieszkodliwiania. Nasze doświadczenie pozwala na dobór optymalnej technologii, która nie tylko skutecznie oczyści ścieki ale będzie również optymalna pod kątem kosztów eksploatacji.

 

Specjalizujemy się również w rozwiązywaniu problemów na istniejących obiektach. Mamy sprawdzone metody radzenia sobie z takimi problemami jak: pienienie, usuwaniem azotu i fosforu, utrzymanie maksymalnego poziomu natlenienia, niestabilność efektów technologicznych i wiele innych.

 

 

 

 

 

NEUTRALIZACJA ODORÓW I SUBSTANCJI TOKSYCZNYCH

 

Naszą specjalizacją są indywidualnie projektowane systemy wentylacji, odpylania i odoryzacji. Każdy projekt poprzedzony jest dokładnymi badaniami składu powietrza pod kątem substancji toksycznych, na podstawie których dobieramy odpowiedni system neutralizacji. Prowadzone badania pozwoliły nam również na stworzenie najskuteczniejszych na rynku metod neutralizacji odorów, które potwierdziły niezależne badania wykonane przez GUMed (Gdański Uniwersytet Medyczny). Nasza firma współpracuje z najlepszymi w Polsce ekspertami z Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Instytutu Morskiego w Gdańsku oraz z Wydziału Toksykologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.